Valid XHTML 1.0 Transitional

 

 

 

Untitled Document

Firma "STANDEX" powstała w 1981 roku jako Zakład Instalacji Sanitarnych i Centralnego Ogrzewania. Rok 1992, to rok przełomowy dla wielu zakładów instalacyjnych świadczących usługi dla ludności. Przełom ten jest związany przede wszystkim z wprowadzaniem wielu nowoczesnych technologii do budownictwa.
W związku z tym, że ludność Podhala, Spisza i Orawy zapragnęła nowych rozwiązań również w instalacjach wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, firma nasza jako jedna z niewielu, podejmuje wyzwanie i zaczyna wprowadzać, promować oraz instalować nowe technologie i ich rozwiązania.
W tym samym roku zakład nasz zmienia profil działalności i przyjmuje nazwę jako Firma Handlowo Usługowa "Standex" z siedzibą w Jabłonce Orawskiej.
Od roku 1992 rozpoczyna się także nasza działalność handlowa, która na początku związana była tylko ze sprzedażą detaliczną artykułów instalacyjnych, ale kilka lat później również ze sprzedażą hurtową.
Rok 2002, to rok, w którym Firma Handlowo – Usługowa "Standex" zostaje OFICJALNYM PRZEDSTAWICIELEM W POLSCE AUSTRIACKICH SYSTEMÓW SANITARNYCH I GRZEWCZYCH FIRMY "UNIVERSA".
Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi producentami, firmami, dystrybutorami oraz hurtowniami nie tylko z naszego kraju, dajemy możliwość rozwoju mniejszym firmom i zakładom usługowym, którzy mają bezpośrednią styczność z odbiorcą końcowym, dając mu pełną satysfakcję ze współpracy.
Rok 2002 oraz lata następne, to dalsze wyzwania zarówno dla pracowników, jak też i właścicieli firmy. Systematycznie zostają wprowadzane nowe technologie i rozwiązania na miarę XXI wieku.

 

 

Copyright by WWW.STANDEX.PL - Designed by WWW.KOMPUARTGRAF.PL - Wszystkie prawa zastrzeżone.