OFERTA

HANDEL - HURT - DETAL

Sprzedaż artykułów instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ogrzewań podłogowych, ogrzewań ściennych, chłodzeń sufitowych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła itp.
Sprzedaż artykułów wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż odkurzaczy centralnych wraz z osprzętem. Sprzedaż okien i drzwi PCV, ALU, P.POŻ oraz bram garażowych.

HANDEL INTERNETOWY

Wszystkie artykuły wystawione do sprzedaży internetowej oraz wiele więcej (na zapytanie), oferowane przez naszą firmę, można nabyć poprzez zamówienia internetowe lub bezpośrednio w naszej firmie lub filii.

USŁUGI - MONTAŻ

Działalność usługowa, to przede wszystkim montaż oraz systematyczne wprowadzanie sprawdzonych nowych technologii stosowanych w budownictwie, a dotyczących m.in. instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, ogrzewań podłogowych, ogrzewań ściennych, chłodzeń sufitowych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a także instalacji kanalizacyjnych oraz kotłowni olejowych, gazowych i na opał stały. Wykonywane przez Firmę instalacje i modernizacje, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne (energooszczędne) z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii miały i mają miejsce w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Ze względu na ścisłą współpracę pomiędzy producentami a naszą firmą , bardzo ważną działalnością usługową Firmy Standex”, jest montaż okien i drzwi PCV, ALU, P.POŻ oraz różnego rodzaju witryn i fasad aluminiowych. Usługi budowlane, to również część naszej działalności łącznie z pracami posadzkarskimi, które mają bardzo duże znaczenie, zwłaszcza przy zastosowaniu w budynkach instalacji ogrzewania podłogowego.

DORADZTWO

Doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań, dobór materiałów oraz urządzeń, to podstawowy priorytet naszej firmy.

PROJEKTOWANIE

Wykonywanie projektów związanych z działalnością firmy, m. in. dobór wielkości grzejników, urządzeń, urządzeń do kotłowni, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, projektowanie instalacji ogrzewania podłogowego, chłodzenia sufitowego itp., to pewność, że proponowane rozwiązania będą działać bez zarzutów.

NADZORY BUDOWLANE

Nadzorowanie projektów budowlanych, instalacyjnych, to jedno z zadań, które ma na celu stosowanie odpowiednio dobranych materiałów w budownictwie oraz ich prawidłowy montaż.

SZKOLENIA

W miarę zapotrzebowania, Firma prowadzi szkolenia zarówno projektantów, jak też i instalatorów na terenie całego kraju, a w szczególności z profesjonalnego projektowania i wykonawstwa instalacji ogrzewania podłogowego, ogrzewania ściennego, chłodzenia sufitowego oraz innych.

GWARANCJE

Firma udziela gwarancji na zakupione materiały zgodnie z gwarancjami udzielonymi przez producentów. Na usługi wykonywane przez naszą firmę udzielamy gwarancji zgodnie z Prawem Budowlanym.

LOGISTYKA - DOSTAWY

W zależności od podpisanych umów z odbiorcami hurtowymi, dostawy towarów dla odbiorców indywidualnych i hurtowych, odbywają się poprzez transport dostawcy, odbiorcy lub firmami kurierskimi.

Firma

F.H.U. „STANDEX” Export – Import Stanisław Żądło

34-480 Jabłonka, ul. Energetyków 6

NIP: 735-001-31-59, NIP UE: PL7350013159

REGON: 490265204

e-mail: info@standex.pl

Handel internetowy

e-mail: info@standex.pl

Hurtownia - Handel - Usługi

F.H.U.”STANDEX” Export – Import Stanisław Żądło

34-480 Jabłonka ul. Krakowska 7

Tel. (+48) 18 26 420 50,  (+48) 18 26 420 51,
kom. 601 516 610

34-470 Czarny Dunajec

ul. Mościckiego 8

Tel/fax (+48) 18 26 571 66,

 kom. 607 044 510